Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego

RWS Holdings plc O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Exchange 2010

  • Active Directory

  • GPO

  • Office 365

Mile widziane

  • Certyfikat ITIL v3 lub v4

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • pierwszy i drugi poziom wsparcia technicznego użytkowników korporacyjnych

  • znajomość komputerów i laptopów firmy DELL (BIOS, sterowniki, specyfikacja techniczna)

  • wymiana wadliwych części komputerowych, jak baterie, dyski SDD / HDD, pamięć RAM

  • monitorowanie systemów operacyjnych klienckich i serwerowych z rodziny Microsoft Windows oraz Mac OS

  • instalacja oprogramowania oraz aktualizacje systemów operacyjnych na komputerach oraz serwerach w infrastrukturze SDL

  • zarządzanie systemem Microsoft System Center Configuration Management (SCCM)

  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach Windows Active Directory oraz Office 365

  • zarządzanie konfiguracją zasobów firmowych w zakresie sprzętu, licencji oraz oprogramowania

  • przygotowywanie stanowisk i środowiska komputerowego dla nowych użytkowników

  • zarządzanie incydentami i problemami zgodnie z najlepszymi praktykami (ITIL)

  • reagowanie na zgłoszenia serwisowe w ramach systemu ticketingu, eskalacja do grup specjalistycznych

  • współpraca z dostawcami sprzętu w zakresie naprawy i wymiany sprzętu objętego gwarancją

  • rozwiązywanie problemów związanych z siecią LAN / VPN

  • rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami, m.in. MS Office, Adobe Creative Cloud

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • wykształcenie informatyczne

  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows Enterprise (7, 8, 10)

  • znajomość Exchange 2010 oraz późniejszych wersji

  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server, w szczególności 2008 oraz 2012

  • znajomość technologii Acitive Directory, GPO oraz Office 365

  • wiedza praktyczna w zakresie technologii sieciowych i internetowych (WWW, FTP, EMAIL, TCP, IP, VPN)

  • znajomość najlepszych praktyk na poziomie ITIL v3 lub v4 (certyfikat mile widziany)

  • umiejętność komunikowania problemów technicznych, analitycznych i ich rozwiązań, nadawania im priorytetów

  • umiejętność pracy w zespole, strukturach organizacji pod presją czasu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

    To oferujemy

    • stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)

    • prywatną opiekę medyczną

    • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

    • możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)

    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów

    • aktywny udział w projektach międzynarodowych

    • kartę Multisport

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    RWS Holdings plc

    RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.

    Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.

    Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.

    Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).

    Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.com

    Przewiń do profilu firmy