Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego CAD

GRAITEC Sp. z o.o.

Walerego Eljasza Radzikowskiego 47d

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się obsługą techniczną oprogramowania CAD – CADKON – linii produktów zawierającej moduły Basic, Architecture oraz RC a także ciągłym wsparciem działu handlowego poprzez aktywny kontakt z posiadaną przez nas bazą klientów. Stanowisko wymaga zaangażowania w zakresie wiedzy technicznej tzn. znajomości oprogramowania, tłumaczenia nowych funkcjonalności z języka angielskiego na język polski, pisania artykułów oraz wykonywania webinariów i prezentacji produktu. Dodatkowo praca na tym stanowisku wymaga zaangażowania w zakresie utrzymania relacji z posiadaną bazą klientów, utrzymania poziomu zadowolenia przez użytkowników oprogramowania, zbierania informacji na tematy takie jak: referencje, sugerowane zmiany w produktach, rozbudowa już posiadanego portfolio produktów i inne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane - preferowany kierunek konstrukcje budowlane, obliczenia, konstrukcje żelbetowe;

  • znajomość oprogramowania CAD: Autodesk Robot Structural Analysis, ASD;

  • min.1 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji jako projektant lub asystent projektanta konstrukcji;

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe);

  • gotowość do pracy z wymagającymi klientami;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • kreatywność (zdolność szybkiego rozwiązywania problemów);

  • dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

  • gotowość do nauki nowych rozwiązań CAD;

  • prawo jazdy.

Mile widziane

  • znajomość innych programów do analizy konstrukcji tj. Advance Design, Axis, RFEM, SCIA;

  • znajomość zasad projektowania w środowisku BIM będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość języka angielskiego;

  • certyfikat znajomości oprogramowania Autodesk lub innych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i inne benefity;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży;

  • uczestnictwo we wdrożeniach BIM i zdobywania doświadczenia w ich realizacji;

  • interesującą pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej Firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Graitec sp. z o.o., będąca częścią międzynarodowej Grupy Graitec – światowego lidera specjalizującego się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu architektury i budownictwa.

Przewiń do profilu firmy