Oferta pracy

Inżynier wsparcia technicznego – CCTV, KD, SSWiN

APV.EU sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa, ul. Marii Rodziewiczówny

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Renomowana poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, innowacyjnej firmy z branży zabezpieczeń technicznych, kandydata na stanowisko –

ZADANIA:

  • Udzielanie wsparcia technicznego i doradzanie klientom (głównie telefonicznie i zdalnie),
  • Prezentacje i szkolenia techniczne na miejscu u klienta i zdalnie,
  • Konfigurowanie urządzeń sieciowych np. routerów, NAS-ów, kamer,
  • Weryfikacja poprawności działania urządzeń znajdujących się w serwisie,
  • Testowanie  nowych urządzeń np. kamer, rejestratorów mające na celu określenie ich pełnej funkcjonalności pod kątem dedykowanych zastosowań,
  • Przygotowywanie kalkulacji w MS Excel – dobieranie urządzenia dla klienta,
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:

  • Wiedza na temat zagadnień sieciowych LAN/WAN, VPN, protokołów TCP/IP,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, routery, AP),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziana wiedza z zakresu kamer i systemów CCTV,
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy 8-16:30, pon.-pt,
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, także zagranicznych,
  • Stacjonarną pracę ze sporadycznymi wyjazdami.

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy