Logo Pracuj.pl

Inżynier wsparcia technicznego

VISKOTEEPAK Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu zagadnień technicznych w zakładach mięsnych.
  • Nadzór nad realizacją wdrażania nowych produktów u klienta.
  • Wsparcie techniczne handlowców.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Rozpatrywanie reklamacji przy wsparciu współpracowników wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w tematyce produkcji wędlin, w szczególności znajomość systemów nadziewania.
  • Wykształcenie wyższe związane z przemysłem spożywczym lub mechaniką i budową maszyn.
  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie.
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży mięsnej związane z usprawnianiem procesów produkcji lub utrzymaniem ruchu.
  • Samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju osobistego, zdobywania wiedzy i kompetencji w międzynarodowych strukturach.
  • Kompleksowe wdrożenie i udział w szkoleniach branżowych.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w codziennej pracy
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

VISKOTEEPAK Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z czołowych światowych producentów osłonek do wędlin, serów i produktów wege. W naszych sześciu zakładach produkcyjnych i zakładach konwertingu oraz pięciu biurach sprzedaży na całym świecie zatrudniamy ponad 1100 osób. Posiadamy największą sieć partnerów w tej branży, dzięki której oferujemy nasze produkty w około 100 krajach. Praca w naszej firmie to pasja, przyjemność i możliwość samorealizacji.

Inżynier wsparcia technicznego, dolnośląskie