Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wsparcia Technicznego - Doradca Techniczny

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    www.boerger.pl

    Börger charakteryzuje 40 lat międzynarodowego doświadczenia
    w produkcji najwyższej jakości wyporowych pomp rotacyjnych,
    rozdrabniaczy i separatorów. Nasze urządzenia optymalizują
    procesy w wielu branżach przemysłowych i komunalnych.

    Do naszego biura poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Inżynier Wsparcia Technicznego
    - Doradca Techniczny
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • doradztwo techniczne
    • opracowywanie oraz aktualizacja ofert techniczno-handlowych
    • wsparcie posprzedażowe w zakresie technicznym oraz serwisowym
    • realizacja zamówień oraz koordynacja terminowości dostaw
    • sporządzanie dokumentacji technicznej
    • analiza branżowych ogłoszeń przetargowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
    • umiejętność sprawnej organizacji pracy
    • umiejętność koordynowania projektów
    • znajomość jęz. niemieckiego i/lub jęz. angielskiego
    • znajomość rysunku technicznego i programów CAD
    • znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • premię uzależnioną od wyników
    • przyjazne warunki pracy w małym zespole
    • stały kontakt z nowoczesną techniką
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności
    • szkolenia krajowe i zagraniczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.