Logo Pracuj.pl

Inżynier wsparcia technicznego

trimlogic Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

trimlogic Sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w zakresie problemów z oprogramowaniem,
  • współpracę z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • aktywna współpraca z zespołami wsparcia technicznego,
  • aktualizację i przygotowanie dokumentacji systemów informatycznych,
  • realizacja zadań cyklicznych dotyczących wspieranych systemów,
  • przygotowywanie analiz pojemnościowo – wydajnościowych oraz raportów serwisowych,
  • monitorowanie i obsługa zgłoszeń zarejestrowanych w systemie Service Desk dotyczących wspieranego systemu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, bądź studenci ostatniego roku (preferowane kierunki techniczne),
  • podstawowa wiedza z zakresu działania systemów informatycznych,
  • biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office,
  • dokładność, skrupulatność oraz terminowość,
  • samodzielność i niezależność w wykonywaniu zleconych zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność pracy w zespole i umiejętność sprawnej komunikacji,
  • gotowość podnoszenia kwalifikacji.
  • MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie w korzystaniu z programów służących do śledzenia błędów oraz zarządzania projektami (np. JIRA),
  • znajomość zasad pracy ServiceDesk,
  • doświadczenie w pracy z naciskiem na pomoc techniczną / obsługę klienta.

To oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w formie B2B
  • Małe (max. 5-6 osobowe) zespoły projektowe
  • Możliwość korzystania z profesjonalnych szkoleń i rozwoju umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy umożliwiające łączenie pracy ze studiami, możliwość pracy w trybie Home Office,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, monitory).

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Trimlogic to zespół doświadczonych profesjonalistów IT. Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań Business Process Management, Automation oraz Information Management, które dostarczamy naszym klientom, dużym organizacjom o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasze projekty realizujemy w oparciu o produkty IBM i RedHat.

Jeżeli interesuje Cię 100% zdalna praca (lub w 100% biurze w zależności od preferencji) w zespole profesjonalistów, w długofalowych i ciekawych projektach to ta oferta jest dla Ciebie.

Inżynier wsparcia technicznego, aleja Zwycięstwa 96/98, Redłowo, Gdynia