Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego i Serwisu Działu Robotyki

YASKAWA Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc telefoniczna/mailowa w rozwiązywaniu awarii i problemów,

  • rozwiązywanie problemów technicznych u klientów,

  • wizyty serwisowe w wyznaczonym terenie oraz w innych rejonach Polski,

  • samodzielność w wyznaczonych zadaniach.

Nasze wymagania

  • tytuł inżyniera jednego z kierunków: mechatronika, robotyka, mechanika, automatyka, elektryka,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem,

  • zamieszkanie w jednym z 3 województw: dolnośląskie / śląskie/ łódzkie,

  • ważne prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży samochodem po Polsce,

  • wiedza techniczna połączona z umiejętnością komunikacji z ludźmi,

  • umiejętność wykonywania podłączeń elektrycznych i chęć poszerzania wiedzy w tym temacie,

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • możliwość pracy w terenie.

Mile widziane

  • umiejętność wykonywania podłączeń elektrycznych ale też wymian mechanicznych,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • znajomość robotyki,

  • znajomość CAD/CAM.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • umowa o pracę,

  • dobre warunki finansowe,

  • rozwój i stabilność w nowoczesnej firmie,

  • szkolenia za granicą z najnowszych rozwiązań robotyki,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania,

  • potrzebne narzędzia pracy,

  • opiekę medyczną,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • praca w terenie.

YASKAWA to jeden z największych producentów robotów przemysłowych, znanych na rynku pod marką MOTOMAN, jak również falowników, w tym falowników średnionapięciowych, serwonapędów, kontrolerów ruchu oraz systemów sterowania. Założona w 1915 roku firma YASKAWA pozostaje pionierem w produktach z branży techniki napędowej i robotyki, dzięki którym firmy mogą zwiększać wydajność, utrzymywać wysoką jakość, chronić pracownika i produkt. Produkty i rozwiązania firmy YASKAWA napędzają maszyny w wielu branżach, takich jak: przemysł stalowy, przemysł maszynowy, przemysł samochodowy, przemysł spożywczy, drzewny, tekstylny, półprzewodnikowy i wiele innych.

YASKAWA Polska Sp. z.o.o. zlokalizowana jest we Wrocławiu, w którym znajdują się dwa działy: Dział Techniki Napędowej i Sterowania oraz Dział Robotyki. Oba działy zapewniają pełne wsparcie techniczne, sprzedaż, serwis oraz szkolenia.

Przewiń do profilu firmy

Gotowy/-a na wyzwania?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz wskazanie oczekiwań finansowych (brutto na miesiąc).