Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier wsparcia technicznego

S&T Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kapelanka 42, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

S&T Poland Sp. z o.o.

Kapelanka 42

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 10

  • Office 365

  • WAN

  • LAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługi incydentów zgłoszonych przez użytkowników.

  • Wsparcie techniczne użytkowników końcowych.

  • Instalacja, przygotowanie i wysyłka sprzętu (MacBook i Windows).

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w obszarze software i hardware.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia we wspraciu w obszarach Windows.

  • Znajomości systemów operacyjnych (Windows 10, Linux).

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku korporacyjnym.

  • Znajomość MacBooków.

Podział czasu pracy
70%

Wsparcie użytkowników

10%

Spotkania

20%

Szkolenia

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku ponad 50 lat.

  • Będziesz pracować od 8:00 do 16:00 w komfortowym biurze na Kapelance.

  • Będziesz częścią 4-osobowego zespołu, który będzie Cię wspierać.

  • Zatrudnimy Cię na umowę o pracę i dodamy pakiet świadczeń pozapłacowych (Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe w PZU),

  • Swój angielski będziesz mógł szlifować dzięki rozmowom z native speakerami na platformie Tutlo.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z rekruterem

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Przewiń do profilu firmy