Logo Pracuj.pl

Inżynier Wsparcia Technicznego

IGE-XAO PolskaO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne klientów Grupy IGE+XAO
  • wsparcie techniczne działu handlowego
  • prowadzenie szkoleń
  • współpraca przy tworzeniu ofert techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zakresie elektrotechniki / automatyki / mechatroniki
  • znajomość programów do projektowania schematów elektrycznych
  • znajomość programów do projektowania 3D
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • bardzo interesującą i stabilną pracę w międzynarodowym gronie specjalistów
  • rozwój zawodowy i nowoczesne metody organizacji pracy
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

IGE+XAO Polska sp. z o.o. producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych zatrudni na umowę o pracę do siedziby w Krakowie.

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zapraszamy na stronę www.ige-xao.com.pl

Inżynier Wsparcia Technicznego, Kraków