Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier wsparcia technicznego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CSI Computer Systems for Industry

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Poszukujemy osoby o następujących kwalifikacjach:

    Wymagane:

    • wykształcenie kierunkowe (elektronika, informatyka, automatyka, elektrotechnika lub inne pokrewne)
    • doskonała znajomość architektury PC
    • znajomość aktualnych rozwiązań w systemach opartych na architekturze PC
    • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux
    • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów (konfiguracja, diagnostyka błędów, wsparcie techniczne)
    • doświadczenie 2-5 lat na podobnym stanowisku lub w automatyce przemysłowej (systemy i moduły pomiarowe, sterowniki programowalne, czujniki itp)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych

    Mile widziane:

    • doświadczenie w obsłudze i konfiguracji układów pomiarowych (karty, moduły pomiarowe)
    • znajomość systemów operacyjnych typu embedded
    • znajomość zagadnień automatyki przemysłowej (między innymi magistrale CAN, Modbus; ethernet przemysłowy itp)

    Obowiązki i zakres odpowiedzialności:

    Główne obowiązki:

    • integracja sprzętowa przemysłowych systemów komputerowych (montaż, konfiguracja)
    • diagnostyka i naprawa uszkodzeń przemysłowych systemów komputerowych
    • obsługa serwisów formalna: baza danych, statystyki, kontakt z Klientem
      i kształtowanie relacji diamentowych
    • wsparcie techniczne Klienta (pomoc w konfiguracji, serwis, rozwiązywanie problemów ze sprzętem)

    Oferujemy:

    • pracę w prężnej firmie; w młodym i dynamicznym zespole posiadającym liczne wyróżnienia
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
    • atrakcyjny pakiet rekreacyjny Multisport
    • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji kandydata

    Sprawy Organizacyjne:

    Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) na adres: [email protected]

    Wszelką korespondencję odnośnie rekrutacji prosimy kierować również na powyższy adres.

    Harmonogram rekrutacji:

    • rozpoczęcie rekrutacji - 05.05.2015
    • koniec zbierania zgłoszeń - 31.05.2015
    • I etap rozmów - na bieżąco w miarę napływających zgłoszeń
    • rozmowy finałowe - koniec maja / początek czerwca
    • rozpoczęcie pracy –  czerwiec lub lipiec 2015

    Korespondencja:

    Kandydatów, którzy przeszli do pierwszej i finałowej tury rozmów, poinformujemy o tym pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
    Kandydatów, którzy nie przeszli do pierwszej lub finałowej tury rozmów, nie będziemy informować o tym fakcie.

     Miejsce pracy:

    Siedziba firmy w Krakowie - ul. Sosnowiecka 89

    Zapraszamy na naszą stronę www.csi.pl