Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier wsparcia technicznego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CSI Computer Systems for Industry

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osoby o następujących kwalifikacjach:

Wymagane:

  • wykształcenie kierunkowe (elektronika, informatyka, automatyka, elektrotechnika lub inne pokrewne)
  • doskonała znajomość architektury PC
  • znajomość aktualnych rozwiązań w systemach opartych na architekturze PC
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux
  • umiejętność rozwiązywania złożonych problemów (konfiguracja, diagnostyka błędów, wsparcie techniczne)
  • doświadczenie 2-5 lat na podobnym stanowisku lub w automatyce przemysłowej (systemy i moduły pomiarowe, sterowniki programowalne, czujniki itp)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze i konfiguracji układów pomiarowych (karty, moduły pomiarowe)
  • znajomość systemów operacyjnych typu embedded
  • znajomość zagadnień automatyki przemysłowej (między innymi magistrale CAN, Modbus; ethernet przemysłowy itp)

Obowiązki i zakres odpowiedzialności:

Główne obowiązki:

  • integracja sprzętowa przemysłowych systemów komputerowych (montaż, konfiguracja)
  • diagnostyka i naprawa uszkodzeń przemysłowych systemów komputerowych
  • obsługa serwisów formalna: baza danych, statystyki, kontakt z Klientem
    i kształtowanie relacji diamentowych
  • wsparcie techniczne Klienta (pomoc w konfiguracji, serwis, rozwiązywanie problemów ze sprzętem)

Oferujemy:

  • pracę w prężnej firmie; w młodym i dynamicznym zespole posiadającym liczne wyróżnienia
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjny pakiet rekreacyjny Multisport
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji kandydata

Sprawy Organizacyjne:

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) na adres: grzegorz.czarny@csi.pl

Wszelką korespondencję odnośnie rekrutacji prosimy kierować również na powyższy adres.

Harmonogram rekrutacji:

  • rozpoczęcie rekrutacji - 05.05.2015
  • koniec zbierania zgłoszeń - 31.05.2015
  • I etap rozmów - na bieżąco w miarę napływających zgłoszeń
  • rozmowy finałowe - koniec maja / początek czerwca
  • rozpoczęcie pracy –  czerwiec lub lipiec 2015

Korespondencja:

Kandydatów, którzy przeszli do pierwszej i finałowej tury rozmów, poinformujemy o tym pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
Kandydatów, którzy nie przeszli do pierwszej lub finałowej tury rozmów, nie będziemy informować o tym fakcie.

 Miejsce pracy:

Siedziba firmy w Krakowie - ul. Sosnowiecka 89

Zapraszamy na naszą stronę www.csi.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się