Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego Maszyn e-Commerce

E.PACK sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

E.Pack Sp. z o.o. - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski innowacyjnych na skalę światową maszyn pakujących dla e-commerce tj. CVP Impack i CVP Everest, produkowanych przez międzynarodowy koncern Quadient - światowy lider w zakresie rozwiązań stosowanych w obsłudze korespondencji oraz ważny gracz w dziedzinie rozwiązań komunikacji cyfrowej i rozwiązań w branży wysyłkowej (e-commerce).

Na początek gwarantujemy kompleksowe szkolenie na terenie Niemiec lub Holandii. Podczas szkolenia będziesz miał możliwość pełnego zapoznania się od podstaw ze specyfikacją maszyny pakującej za której serwis będziesz odpowiadał na terenie całej  Polski. Praca zarówno w terenie jak i na zasadzie Home Office.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie rutynowych prac konserwacyjnych i reagowanie na awarie sprzętu
  • Diagnozowanie problemów z awariami i analizowanie usterek (za pomocą systemu zdalnej rejestracji obrazu z kamer)
  • Zdalne wsparcie klientów (telefon, e-mail)
  • Wsparcie klientów u nich na miejscu (uruchomienie, obsługa, konserwacja, itp.)
  • Instalacja i naprawa maszyn pakujących
  • Montaż, inspekcje oraz prace serwisowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechatronika i automatyka, elektrotechnika, elektryka, mechanika budowa maszyn itp.
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku inżyniera serwisu
  • Znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, samodzielność
  • Silną orientację na klienta, doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego oraz pozyskiwania specjalistycznej wiedzy technicznej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • Analityczny i zorganizowany sposób myślenia i działania

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesujące możliwości rozwoju

Ogłoszenie archiwalne