Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego (pompy ciepła)

DTH Selection sp. z o.o.

8 00011 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca z branży pomp ciepła. INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO (pompy ciepła)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne kontrahentów firmy w zakresie zagadnień związanych z montażem, serwisem oraz eksploatacją pomp ciepła będących w ofercie firmy.

  • Prowadzenie szkoleń technicznych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

  • Utrzymywanie kontaktów z fabrykami w zakresie pozyskiwania wiedzy technicznej.

  • Rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych.

  • Udział w uruchomieniach.

  • Rozwiązywanie niestandardowych zagadnień technicznych.

  • Bieżące wsparcie dla Działu Handlowego.

Podział czasu pracy
60%

praca stacjonarna

40%

praca mobilna

Wymagania pracodawcy

  • Preferowane wykształcenie wyższe, techniczne w ramach inżynierii środowiska, elektrotechniki, energetyki.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość zagadnień serwisowo – montażowych związanych z pompami ciepła.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym odbywanie szkoleń

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się organizacji.

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie roczne.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

  • Świadczenia pozapłacowe: opiekę medyczną oraz kartę sportową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Przewiń do profilu firmy