Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wsparcia Technicznego Systemów Antywłamaniowych - Druga linia wsparcia

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    United Technologies Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. UTC Fire & Security jest częścią United Technologies, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. Aktualnie poszukujemy osoby, która w roli Inżyniera Wsparcia Technicznego drugiego poziomu dołączy do zespółu Center of Excellence Intrusion, który zajmuje się zdalnym wparciem w regionie EMEA.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Rozwiązywanie zgłoszeń mailowych lub telefonicznych od inżynierów wsparcia pierwszego poziomu;
    • Udział w rozwijaniu nowych produktów poprzez testowanie prototypów urządzeń i wersji beta aplikacji
    • Rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z działami programistycznymi i zespołem Product Managers
    • Rekomendowanie najlepszego rozwiązania problemu względem wymagań klienta
    • Budowanie bazy wiedzy znanych błędów
    • Rozbudowa i utrzymywanie laboratorium testowego dla istniejących i nowych produktów
    • Raportowanie do Technical Support Supervisor i Technical Manager EMEA

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie elektroniki, telekomunikacji lub informatyki
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Zaawansowana wiedza w zakresie SSWiN oraz KD
    • Minimum 2 lat doświadczenia jako inżynier wsparcia
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych MSSQL oraz sieciami TCP/IP
    • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych w obszarze EMEA
    • Biegła znajomość pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • Wiedza i doświadczenie z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń
    • Znajomość narzędzi Footprints, HPQC
    • Dobra znajomość środowisk domenowych Microsoft AD
    • Dobra znajomość środowisk wirtualizacji XEN
    • Uprawnienia SEP w zakresie obsługi i montażu urządzeń do 1kV

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport

    Karte Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266zl
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego

    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Liga Mistrzów w Piłkarzyki

    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Cotygodniowa porcja witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu

    Jeżeli dla Ciebie brzmi to rozsądnie, przedstawmy się sobie i porozmawiajmy.
    Zapraszamy! Do zobaczenia!