Oferta pracy

Inżynier wsparcia technicznego

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w pracach budowlanych na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji

  • Wsparcie działu Realizacji i Serwisu

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzedawanych urządzeń oraz systemów teletechnicznych

  • Wykonywanie drobnych prac instalacyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji projektu/budowy

  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektronika lub w trakcie nauki

  • Znajomość instalacji elektrycznych: rozdzielnice, oświetlenie, instalacje odbiorcze

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole, również pod presją czasu

  • Podstawowej znajomości programów typu CAD (AutoCAD)

  • Znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym dostęp do samochodu służbowego,

  • Pracę przy dużych inwestycjach,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy