Logo Pracuj.pl

Inżynier Wsparcia Technicznego -Technical Support Engineer

Matrix PolymersO firmie

  • Koło, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Matrix Polymers

Toruńska 239/241

Koło

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji z klientami i zespołem sprzedaży poprzez zapewnienie wsparcia technicznego
  • Wsparcie klientów - pomoc przy rozwiązywaniu problemów technologicznych w codziennym procesowaniu produktów
  • Organizowanie, planowanie i przeprowadzanie wdrożeń/testów nowych produktów
  • Organizowanie, planowanie i prowadzenie szkoleń zarówno w siedzicie pracodawcy jak i u klientów
  • Wdrażanie i wprowadzanie nowych materiałów, wsparcie klientów w ich wdrażaniu
  • Uczestnictwo w konferencjach zarówno w UE jak i Wielkiej Brytanii
  • Działania spójne z obowiązującymi przepisami BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, inżynierskie, preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, technologia chemiczna, materiałoznawstwo
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (wizyty u klientów około 50% czasu)
  • Praktyczna znajomość procesu formowania rotacyjnego (rotomouldingu) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie międzynarodowej w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Smochód, laptop i telefon służbowy
  • Długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim klikając w przycisk "Aplikuj szybko" lub dostarczyć je do siedziby firmy 62-600 Koło, ul. Toruńska 239/241 w godzinach 8:00-16:00.

Jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców surowców do formowania rotacyjnego.

Inżynier Wsparcia Technicznego -Technical Support Engineer, Toruńska 239/241, Koło