Inżynier wsparcia technicznego w rejonie Energetyki

MM Kwidzyn sp. z o.o.

  • Lotnicza 1, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Lotnicza 1

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu projektowego w realizacji dużych projektów inwestycyjnych

  • Planowanie i przygotowanie techniczne projektów remontowych i inwestycyjnych

  • Koordynowanie realizacji projektów na różnych etapach, w tym: monitorowanie prac firm zewnętrznych, kontrolowanie wykonywanych zadań pod kątem technicznym, wprowadzanie ewentualnych poprawek

  • Przygotowanie i analiza dokumentacji technicznej

  • Sporządzanie raportów, sprawozdań z realizacji zadań

  • Określanie zapotrzebowania na zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu

  • Prowadzenie działań zapewniających optymalizację i stabilizację procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, o profilu energetycznym lub mechanicznym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Znajomość programu SAP – mile widziana

  • Umiejętność planowania i pracy w zespole

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

Interesuje Cię udział w projektach inwestycyjnych? Chcesz mieć realny wpływ na usprawnienia związane z rozwojem naszej fabryki? Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, związane z obszarem energetyki?

To praca dla Ciebie! Poszukujemy osób, które dzięki wykorzystaniu wiedzy technicznej, narzędzi Doskonałości Operacyjnej oraz pomysłowości staną się częścią zespołu realizującego duże projekty inwestycyjne.

Jeśli jesteś na początku swojej kariery zawodowej, nic nie stoi na przeszkodzie abyś dołączył do grona specjalistów w MM Kwidzyn – doceniamy doświadczenia zdobyte podczas praktyk studenckich, staży czy innych aktywności. Dołączenie do naszego zespołu to dla Ciebie doskonała okazja na zdobycie doświadczenia w firmie produkcyjnej! W pierwszych miesiącach zatrudnienia czeka Cię intensywne szkolenie w obszarze produkcji, a następnie udział w projektach inwestycyjnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Zastrzegamy sobie możliwość udzielania odpowiedzi na wybrane oferty.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 26269