Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego

EBS Sp.z.o.o

Bronisława Czecha 59

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klientów oraz dystrybutorów w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów, które dotyczą sprzętu oraz oprogramowania

  • Rejestrowanie, klasyfikowanie oraz obsługa nadchodzących zgłoszeń

  • Wsparcie wewnętrzne dla innych inżynierów i specjalistów

  • Współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem R&D

  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów dla klientów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Zainteresowanie informatyką, telekomunikacją, elektroniką, automatyką, nowymi technologiami

  • Umiejętności analizy problemów i błędów (podejmowanie działań zaradczych)

  • Etyczna, wiarygodna i uczciwa postawa wobec klienta

  • Kreatywność, profesjonalizm i umiejętność pracy w zespole

  • Chęci do rozwoju własnych kompetencji

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność, dokładność, zorientowanie na rezultat

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość języka hiszpańskiego

  • Doświadczenie w branży ochrony osób i mienia, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju w najnowszych technologiach i systemach

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych

  • Możliwość pracy przy projektach międzynarodowych, a także wyjazdów zagranicznych

  • Atrakcyjne warunki pracy i wysoką kulturę organizacyjną

  • Atrakcyjny system premiowy w oparciu o uzyskiwane wyniki

  • Dobrowolne świadczenia dla pracowników: Ubezpieczenie zdrowotne grupowe (pakiet medyczny), grupowe ubezpieczenie na życie, karnety sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Więcej informacji o firmie, znajdziesz na www.ebssmart.com

EBS Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma technologiczna z 30. letnim doświadczeniem, której celem jest tworzenie prostych i łatwych do wdrożenia rozwiązań smart security. Zapewniamy kompletny ekosystem z przejrzystymi warunkami współpracy, m.in. dzięki tym cechom, jak i wielu innym, sprzedaliśmy na całym świecie miliony najwyższej klasy naszych urządzeń.

Przewiń do profilu firmy