Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1341 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wsparcia Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elmark to Firma działająca na Polskim rynku od 30 lat. W obecnej formie prawnej, jako Elmark Automatyka Sp. z o.o. działamy od roku 1998. Cały okres działania firmy to stały wzrost sprzedaży i ciągły rozwój. Profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza oraz indywidualne podejście do każdego klienta w znacznym stopniu przyczyniają się do dynamicznego rozwoju spółki. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowych liderów w branży automatyki przemysłowej takich jak np. Moxa, Advantech, Unitronics. Prowadzimy Autoryzowane Centrum Szkoleniowe koncernu Rockwell Automation. Posiadamy własny serwis, a naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia technicznego.  Wartość sprzedaży produktów i usług w roku 2014 wyniosła ponad 44 miliony zł. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Nasz zespół to młodzi ludzie o ponadprzeciętnych kwalifikacjach.

    INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO
    DLA PRODUKTÓW MEAN WELL
    Miejsce pracy: Warszawa
               Firma Mean Well jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie, o wieloletniej tradycji i doświadczeniu.
              Zatrudnimy młodego i zdolnego inżyniera do wsparcia technicznego, przeprowadzania modyfikacji i promocji produktów MeanWell.

    Zadania:

    • wsparcie Klientów wiedzą techniczną
    • przeprowadzanie modyfikacji urządzeń
    • utrzymywanie aktualnych informacji na temat oferowanych rozwiązań na stronach internetowych
    • promocja produktów i rozwiązań (pisanie artykułów, notek, uczestnictwo w targach itd.)
    • wystawianie ofert

    Wymagania:

    • rzetelność, kompetencja, chęć do pracy
    • chęć do nauki i stałego poszerzania własnej wiedzy
    • student ostatnich 2 lat lub absolwent studiów elektronicznych lub wydziałów pokrewnych
    • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektroniką
    • umiejętność lutowania
    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie instrukcji technicznych oraz komunikację mailową

    Dobrze widziane następujące dodatkowe umiejętności:

    • praca na stanowisku serwisanta w przeszłości
    • znajomość zagadnień związanych z zasilaczami
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • praca w młodym, rozwijającym się zespole
    • miejsce pracy: biuro Elmark Automatyka Sp. z o.o., ul. Bukowińska 22/1B, 02-703 Warszawa (Mokotów, koło stacji metra Wilanowska)
    • praca w godzinach 8:00-16:00
    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774833"

    Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie (wyłączenie e-mailem) życiorysów wraz z możliwie dokładnym opisem zdobytego wykształcenia i dotychczasowych doświadczeń zawodowych (o ile takie są). Mail musi zawierać w tytule słowa „praca MW”. Prosimy wysłać go na adres:

    [email protected]

    Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 21 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.