Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Wsparcia Technicznego

3D Lab Sp. z o.o.O firmie

  • Farbiarska 63B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

3D Lab Sp. z o.o.

Farbiarska 63B

Warszawa

3D Lab Sp. z o.o. jest przedstawicielem marek 3D Systems oraz Coherent (ORLaser) w Polsce. Zajmujemy się implementacją technologii druku 3D w przemyśle. Obecnie komercjalizujemy na rynkach międzynarodowych autorską technologię atomizacji proszków metali pod marką ATO. Firma obecnie zatrudnia 30 osób i stale zwiększamy zatrudnienie. Mamy aspiracje stać się znaczącym graczem w branży na globalnym rynku. W związku z tym planujemy intensywne działania głównie poza granicami Polski.

Główne zadania:

  • przeprowadzanie wdrożeń/instalacji nowych urządzeń w Polsce i za granicą, prowadzenie instruktażu dla operatorów urządzeń na rynku międzynarodowym,
  • przeprowadzanie przeglądów oraz serwisów urządzeń,
  • zdalne zapewnienie wsparcia technicznego,
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z prowadzonymi działaniami serwisowymi,
  • zapewnienie przepływu informacji w ramach działu i realizowanych działań.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze technicznej urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • wyższe wykształcenie – preferowane kierunki techniczne,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne