Inżynier Wsparcia Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-05
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: FSM/IWIT/410001/10/17

Zakres zadań:

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie systemów operacyjnych i aplikacji biurowych świadczone w siedzibie Klienta S&T (również dla użytkowników anglojęzycznych)
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych oraz dotyczących oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych
  • Instalacja, inwentaryzacja oraz obsługa wszelkich czynności związanych z dostawą nowych urządzeń (PC, ThinClient, Notebook)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami technicznymi Klienta w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość środowiska Active Directory
  • Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania i rozwiązywania problemów stacji roboczych dotyczących zarówno sprzętu jak i zainstalowanego oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (na poziomie min. B2)
  • Gotowość do podjęcia pracy w ciągu 1 miesiąca
  • Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, naprawy i konfiguracja sprzętu IT)

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: FSM/IWIT/410001/10/17

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się