Inżynier Wsparcia Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Renomowany dystrybutor i Lider w sprzedaży innowacyjnego sprzętu medycznego poszukuje :
     Inżyniera Wsparcia Technicznego
    (Specjalisty ds. Systemów Informatycznych)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie klientów i przedstawicieli handlowych w zakresie zagadnień informatycznych dla oferowanych rozwiązań softwarowych
    • Doradztwo softwarowe dla klientów
    • Prowadzenie szkoleń technicznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego ze znajomością zagadnień softwarowych
    • Umiejętności obsługi pakietu MS Office oraz programu AutoCad
    • Umiejętności prowadzenia prezentacji, pokazów i szkoleń dla klientów
      (w tym dla wykonawców i projektantów)
    • Prawa jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych

    W zamian oferujemy:

    • Współpracę z renomowanymi i innowacyjnymi producentami sprzętu medycznego
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pakiet socjalny

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”