Oferta pracy

Inżynier wsparcia techniczno-handlowego

Spirax Sarco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy jedną z czterdziestu spółek Grupy Spirax-Sarco Engineering, wytwarzających światowej klasy urządzenia dla instalacji pary wodnej i kondensatu.

Spirax Sarco Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem technicznym i sprzedażą „inżynieryjną” produktów Grupy na terenie Polski.

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy osoby do pracy w biurze w Warszawie na stanowisko:

Opis stanowiska / Zakres obowiązków / Zadania:

  • Opracowywanie ofert techniczno – handlowych.
  • Korespondencja techniczna z klientami.
  • Bieżące wsparcie Inżynierów Sprzedaży działających „w terenie”.
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie zastosowań, doboru i obsługi urządzeń Spirax Sarco (konsultacje telefoniczne, e-mail).
  • W razie potrzeby konsultacje z inżynierami z innych spółek europejskich Spirax Sarco.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z przepływami w rurociągach, wymianą ciepła i automatyczną regulacją.
  • Zapał do pracy, chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.
  • Praktyczna znajomość języka  angielskiego, technicznego.
  • Sprawna praca z komputerem (obsługa programów ułatwiających dobór urządzeń, jak również programu ofertowego).

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie; charakter pracy – głównie biurowy.
  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat.
  • Uczciwe warunki wynagrodzenia.
  • Pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy.
  • Szeroki dostęp do wiedzy i doświadczenia (Spółki i Grupy), możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy