Ta oferta pracy jest nieaktualna od 399 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier wyrobu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAKŁAD APARATURY ELEKTRYCZNEJ ERGOM Sp. z o.o.

    Przedsiębiorstwo inżyniersko-produkcyjne, lider środkowoeuropejski w branży akcesoriów do budowy rozdzielni i instalacji elektrycznych, eksportujący do ponad 50 krajów świata, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier elektryk lub inżynier mechanik
    • Znajomość rynku artykułów elektrotechnicznych
    • Znajomość języka angielskiego w zakresie samodzielnej współpracy z kontrahentami zagranicznymi
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy zespołu
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie uzupełniające z zakresu zarządzania lub marketingu będzie dodatkowym atutem.
    • Mile widziana znajomość programów klasy ERP (Axapta).

    Zakres obowiązków:

    • Analizowanie informacji z rynku w zakresie oferowanych wyrobów pod kątem jakości, funkcjonalności i ceny.
    • Analizowanie rynków strategicznych pod kątem barier wejścia oraz specyfiki rynku.
    • Formułowanie propozycji rozwoju oferty wyrobów wraz z uzasadnieniem, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekonomicznych.
    • Realizacja wdrożeń i innych działań związanych z rozwojem oferty, w tym opracowywanie materiałów informacyjnych.
    • Zarządzanie wybraną grupą produktów z uwzględnieniem specyfiki rynków docelowych.

    Oferujemy:

    • stabilną i ciekawą pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość wyjazdów zagranicznych
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Oferty z dopiskiem "Inżynier wyrobu" prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883)”.

    Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.