Budimex SA

Inżynier z językiem czeskim

Budimex SAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi,

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców i pozyskiwanie ofert

  • analiza dokumentacji przetargowej w branży generalnego wykonawstwa,

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac,

  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji,

  • koordynację dostaw materiałów / urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów / urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • przeprowadzanie odbiorów prac,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego (budownictwo, inżynieria produkcji, mechanika)

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • gotowości do pracy w delegacji - warunek konieczny,

  • dobra znajomość jeżyka czeskiego- warunek konieczny

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności współpracy z zespołem projektowym,

  • zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności,

  • rzetelności i terminowości w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje