Ta oferta pracy jest nieaktualna od 436 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Zapewnienia Jakości Dostawców

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA BORYSZEW

    Grupa Boryszew to jedna z największych, notowanych na giełdzie polskich grup przemysłowych o zasięgu międzynarodowym. Zatrudniamy ponad 9000 osób w 14 krajach, na 4 kontynentach.Jesteśmy dumni z naszego ponad 100-letniego doświadczenia. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca, nie boimy się odważnych rozwiązań.
    top

    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jednym z międzynarodowych liderów specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych oraz form wtryskowych służących do ich produkcji, dla branży motoryzacyjnej.  Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne w Polsce, Niemczech, Czechach i Rosji.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń (częste wyjazdy w delegacje)

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie grupowym planem audytów dostawców
    • Przeprowadzanie audytów kwalifikujących dostawców (prowadzanie audytów, ocena i zatwierdzanie 2TP u dostawców, raportowanie wyników osiąganych przez dostawców)
    • Zarządzanie grupową listą dostawców
    • Nadzór nad grupowym QAA
    • Nadzorowanie kosztów związanych z reklamacjami
    • Rozwiązywanie problemów jakościowych na produkcji (przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań korygujących)
    • Rozpatrywanie reklamacji od dostawców (nadzorowanie podejmowanych działań, tworzenie raportów 8D)
    • Nadzór efektywności akcji korygujących
    • Nadzór nad dokumentacją jakościową

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością)
    • Doświadczenie we współpracy z dostawcami w tym: obsługa reklamacji, prowadzenie audytów u dostawców
    • Znajomość procesów produkcyjnych: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, procesy montażowe
    • Praktyczna znajomość metod i narzędzi jakościowych: 8D, WHY, Ishikawa
    • Bardzo dobra znajomość Excel
    • Znajomości zasad logistyki reklamacji
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i /lub angielskiego

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    CV prosimy przesyłać używając przycisku:

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.