Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Zapewnienia Jakości (Morse Systems)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ocenę wyrobu dotyczącą jego zgodności z wymaganiami klienta oraz BorgWarner,

  • Nadzór nad jakością wyrobu dla przypisanego obszaru- kierowanie planami doskonalenia

  • Planowanie jakości w produkcji dla nowych uruchomień: Plany Kontroli, udział w FMEA,

  • Optymalizację zdolności procesu poprzez efektywne zastosowanie technik statystycznych oraz szkolenia produkcyjne

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, lider zespołu 8D,

  • Wykorzystanie wiedzy dotyczącej stosowania sprzętu pomiarowego oraz technik, aby dostarczyć dane konieczne do podejmowania decyzji,

  • Wykorzystanie umiejętności analitycznych do określenia przyczyny wady i zaproponowania działań korygujących,

  • Obsługę reklamacji klienta w danym obszarze/ zarządzanie audytami klienta,

  • Przygotowanie i przesyłanie do klienta raportów z analiz,

  • Zarządzanie i akceptację wskaźników jakościowych i kosztów gwarancyjnych,

  • Zarządzanie specyficznymi wymaganiami klienta w produkcji seryjnej,

  • Ocenę, monitorowanie i podnoszenie satysfakcji klienta,

  • Szkolenia wewnętrzne i ciągłe podnoszenie standardów w zakresie jakości.

Nasze wymagania

  • Zgoda na wyjazd na pierwsze 6 miesięcy zatrudnienia lub dłużej na szkolenie/wykonywanie pracy w Błoniu k. Warszawy, docelowo w Jasionce k. Rzeszowa

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości, preferowane w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw GD&T,

  • Znajomość AIAG, PPAP, APQP, FMEA, CP, SPC, MSA ,

  • Obsługa narzędzi standardowego oprogramowania (MS-Office, SAP mile widziany),

  • Znajomość podstawowych technik wytwarzania i montażu,

  • Metodologia analizy problemów wg. 8D, 5WHY, Ishikawa, FTA, QRQC,

  • Znajomość norm IATF 16949, VDA 6.3 jako atut,

  • Doskonała komunikacja bezpośrednia i pośrednia,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność syntezy danych i efektywnego raportowania,

  • Znajomość podstawowych wymagań klientów OEM, obsługa portali jako atut.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Przewiń do profilu firmy

Pierwsze 6 miesięcy zatrudnienia lub dłużej szkolenie i miejsce wykonywania pracy

Błonie k. Warszawy, docelowo Jasionka k. Rzeszowa