Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier / Zastępca Kierownika Narzędziowni

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-05-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkującą odkuwki aluminiowe na rynki światowe.

    Wielu znanych producentów zaufało jakości naszych produktów.

    Gwarancją naszego sukcesu są Pracownicy,
    których wyróżnia zaangażowanie, pasja, jakość wykonywanej pracy, otwartość na zmiany i innowacje. Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i cały czas szukamy nowych, ambitnych ludzi.

    Leiber-Poland jest źródłem wiedzy i umiejętności- umożliwia swoim pracownikom

    kontakt z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Zadania:

    • Kompleksowy nadzór i zarządzanie maszynami (maszyny CNC, inne) i procesami w dziale narzędziowni,
    • Nadzór ilościowy i jakościowy nad narzędziami do produkcji m.in. matryc do kucia, oprzyrządowania obróbczego (stoły obróbcze),
    • Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych w obszarze narzędziowni,
    • Prowadzenie ewidencji ilościowej stanów i zapasów w obszarze działu narzędziowni,
    • Bieżący monitoring założonych zamówień produkcyjnych,
    • Dyspozycja uruchomienia zleceń produkcyjnych,
    • Zastępstwo kierownika działu,
    • Usprawnienia działania działu narzędziowni.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Wiedza dot. obróbki mechanicznej (frezowanie, toczenie),
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
    • Motywacja do pracy i samodyscyplina,
    • Znajomość systemów ERP, wile widziane systemu SAP.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
    • Pracę wśród młodego, ambitnego zespołu,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w systemie 1-zmianowym,
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim za pośrednictwem funkcji APLIKUJ oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

    LEIBER - Poland Sp. z o.o.
    ul. Magazynowa 33
    41-700 Ruda Śląska
    Tel.: +48 (0) 32 77 29 500

    Aby wziąć udział w prowadzanej rekrutacji, w treści przesłanego CV lub innych dokumentów aplikacyjnych należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „LEIBER-POLAND” sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji na zasadach i w trybie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku”.