Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Zespołu Badań i Rozwoju

AFRISO Sp. z o.o.

  • Szałsza (pow. tarnogórski)

    Szałsza (pow. tarnogórski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie produktowych projektów rozwojowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznych 2D / 3D komponentów i produktów,

  • Przygotowanie i tłumaczenie od strony merytorycznej dokumentacji technicznej oraz materiałów informacyjnych,

  • Aktywny udział w rozwoju i przekazywaniu wiedzy technicznej wewnątrz i na zewnątrz organizacji (szkolenia, webinaria, itp.),

  • Doradztwo inżynierskie i wsparcie techniczne klientów oraz współpracowników w zakresie oferty produktowej, zastosowań, aplikacji oraz rozwiązywanie problemów natury technicznej,

  • Utrzymanie wysokiej renomy produktów AFRISO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne z obszarów: mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska, inżyniera sanitarna, ciepłownictwo lub pokrewnych,

  • Znajomość programów do projektowania 2D / 3D np. (np. SolidWorks),

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,

  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia oraz zdolność do rozwiązywania problemów natury technicznej,

  • Otwartość, komunikatywność, dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność,

  • Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży instalacyjnej,

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami,

  • Znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę od 8:00 do 16:00, głównie w biurze,

  • Zróżnicowane obowiązki zawodowe,

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku, w firmie zarządzanej wg wysokich standardów,

  • Realny udział w kształtowaniu zadań oraz formy dojścia do wskazanych celów,

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i doświadczenia dzięki zewnętrznym szkoleniom,

  • Motywujące wynagrodzenie (stała pensja + premia kwartalna),

  • Szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna MEDICOVER, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, karta Lunch Pass, paczki świąteczne, "wczasy pod gruszą" i inne),

  • Osobiste uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku.

Jesteśmy firmą dostarczającą wysokiej jakości rozwiązania regulacyjne, pomiarowe i nadzorcze w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących.

Naszą siłą i największą wartością są ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i profesjonalni partnerzy biznesowi, którym zapewniamy obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czynny udział w dostosowaniu oferty produktowej do potrzeb klientów oraz utrzymanie wysokiej renomy produktów AFRISO, Dodatkowo celem stanowiska jest pozyskiwanie, rozwój i rozpowszechnianie wiedzy technicznej wśród pracowników i klientów poprzez różne źródła komunikacji.

Odwiedź nasz kanał na YouTube: www.youtube.com/afrisopl i zobacz, czym się zajmujemy!