Inżynier Zespołu Wsparcia Technicznego – Doradca Techniczny

AFRISO Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
AFRISO Sp. z o.o. to niemiecki kapitał, polska firma, zaangażowani ludzie i ponad 150-letnie tradycje niemieckiego biznesu rodzinnego zarządzanego z energią, innowacyjnością i kreatywnością polskiej kadry. Naszą siłą i największą wartością są ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i profesjonalni partnerzy biznesowi, którym zapewniamy obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Co w AFRISO robimy? „Wspieramy specjalistów w sprawnym wykonywaniu dobrych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej!”

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego biznesu oraz chęcią realizowania kolejnych projektów z naszymi klientami poszukujemy zaangażowanej, kreatywnej i pasującej do nas osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Szałsza (koło Gliwic)

Zakres obowiązków:

  • doradztwo inżynierskie i wsparcie techniczne klientów oraz współpracowników w zakresie oferty produktowej, zastosowań, aplikacji oraz rozwiązywanie problemów natury technicznej,
  • współpraca z zespołem sprzedaży przy przygotowywaniu odpowiedzi na najbardziej wymagające zapytania ofertowe,
  • aktywny udział w rozwoju i przekazywaniu wiedzy technicznej wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • opiniowanie reklamacji pod kątem technicznym,
  • utrzymanie wysokiej renomy marki AFRISO.

Wymagania:

  • zapał, chęć do nauki i pracy,
  • wykształcenie techniczne z obszarów: inżynierii sanitarnej, inżynierii środowiska, mechaniki, ogrzewnictwa, ciepłownictwa lub pokrewnych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
  • umiejętność analitycznego, technicznego myślenia oraz zdolność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • otwartość, komunikatywność, dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność,
  • znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość produktów i rozwiązań technicznych stosowanych w branży instalacyjnej,
  • doświadczenie w branży instalacyjnej,
  • znajomość programów do projektowania 2D / 3D.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od 8.00 do 16.00, głównie w biurze,
  • zróżnicowane obowiązki zawodowe,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku, w firmie zarządzanej wg wysokich standardów,
  • realny udział w kształtowaniu zadań oraz formy dojścia do wskazanych celów,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i doświadczenia dzięki zewnętrznym szkoleniom,
  • motywujące wynagrodzenie (stała pensja + premia kwartalna),
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna MEDICOVER, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, karta Lunch Pass, paczki świąteczne, „wczasy pod gruszą” i inne),
  • osobiste uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku,
  • wyśmienitą kawę, herbatę, „owocowe czwartki”.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym, czym się zajmujemy, odwiedź nasz kanał na YouTube:

Zainteresowaliśmy Cię?

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego – Doradca Techniczny prowadzonego przez firmę AFRISO Sp. z o.o. z siedzibą w Szałszy, ul. Kościelna 7; 42-677 Czekanów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy