Inżynier Zmiany

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Owocowe dni.

Opis stanowiska:

  • Praca przy drążeniu tuneli za pomocą tarczy TBM,
  • Nadzór nad prowadzeniem robót tunelowych na zmianie,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych,
  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem,
  • Bezpieczna organizacja prac nadzór i kierowanie przydzieloną grupą pracowników,
  • Kontrola jakości pracy wykonywanej przez podległych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku majstra / osoby prowadzącej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy