Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżyniera ds. Rozwoju Produkcji

  • Łuczynów (pow. kozienicki), Kozienice, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    INŻYNIER DS. ROZWOJU PRODUKCJI
    miejsce Pracy: woj. mazowieckie

    Dla naszego klienta, belgijskiej firmy, zajmującej się produkcją substancji powierzchniowo czynnych, lateksów, polimerów, klejów przemysłowych i emulsji; w związku z planowaną dynamiczną
    rozbudową fabryki firmy EOC w Łuczynowie (k. Kozienic), poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera ds. Rozwoju Produkcji

    Rola:

    Usprawnienie istniejącej linii produkcyjnej oraz rozwijanie nowej infrastruktury. Prowadzenie prac inżynieryjnych nad rozbudową systemu wytwarzania klejów przemysłowych.

    Zadania:

    • nadzorowanie procesu rozwoju nowej infrastruktury produkcyjnej: maszyn, urządzeń, narzędzi itp.;
    • kontrola działań związanych z certyfikacją i odbiorem technicznym maszyn, urządzeń itp.;
    • współpraca z dostawcami w związku z ofertami i wycenami;
    • współpraca z inżynierami z fabryki oraz z specjalistami z głównej siedziby firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie inżynieryjne;
    • co najmniej 2-4 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym na stanowisku kierownika zmiany, kierownika produkcji, kierownika zakładu lub podobnym;
    • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • chęć nauki, samodzielność, otwartość na wyzwania.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • szkolenia w Belgii.
    CV w języku angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cross International Cee Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cross International Cee Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.