Oferta pracy

Inżyniera robót elektrycznych

ELSANTECH OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Elsantech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została utworzona w 2014r. Firma zarządzana jest przez dwóch inżynierów posiadających kierunkowe wykształcenie, doświadczenie oraz pasję do budowania nowoczesnych projektów. Zdobywaliśmy doświadczenie na największych i najbardziej prestiżowych budowach na terenie całej Polski. Stały, zrównoważony rozwój w oparciu o wykwalifikowaną kadrę pozwala nam na podjęcie się dużych przemysłowych projektów. Zajmujemy się szeroko rozumianą branżą instalatorstwa elektrycznego i sanitarnego. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz współpracy z wieloma firmami z branży budowlanej podejmiemy się najbardziej zaawansowanych projektów.

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • koordynowanie i nadzorowanie prac,
  • kontrola jakości prac oraz materiałów,
  • kontakt z hurtowniami oraz podwykonawcami,
  • wsparcie kierownika robót w zakresie przygotowania procesów technologicznych,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i logistycznych na budowie,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryczne / studenci mile widziani,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane szkolenie SEP
  • umiejętność czytania projektów
  • znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel)
  • znajomość AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • dyspozycyjność i gotowość na częste wyjazdy służbowe.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności,
  • szybka możliwość awansu,
  • praca w młodym, energicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • rozbudowany pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.elsantech.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy