Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżyniera Wsparcia Technicznego

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej, B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym, oferując klientom z praktycznie każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki maszyn i automatyki zakładowej, sterowania napędami, interfejsów HMI oraz zintegrowanej technologii bezpieczeństwa. Duch innowacyjności, który prowadzi B&R na szczyt przemysłowej automatyzacji, jest wzmacniany zamiłowaniem do upraszczania procesów i wyprzedzania oczekiwań klientów.

    Więcej informacji na www.br-automation.com

    Obecnie do naszego biura w Szczecinie poszukujemy

    Miejsce pracy: Szczecin
    Nr Ref.: IWT-Szczecin

    ZADANIA

    • Proponujemy stanowisko pracy, na którym będziesz pracował w różnych obszarach: od prowadzenia szkoleń, poprzez wsparcie techniczne klientów, aż po szukanie i wdrażanie rozwiązań dla skomplikowanych problemów automatyzacji maszyn i procesów.

    WYMAGANIA

    • Jesteś studentem ostatniego semestru lub w ciągu ostatnich 2 lat ukończyłeś studia kierunku związanego z automatyką
    • Posiadasz ogólną wiedzę z dziedziny automatyki
    • Nie oczekujemy znajomości naszych systemów, choć jest to dodatkowym atutem
    • Rozpoczynając pracę przejdziesz cykl szkoleń uzupełniających Twoje umiejętności
    • Znasz język angielski
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B

    FIRMA B&R

    • Proponujemy Ci pracę w niewielkim zespole, w jednym ze 180 biur firmy o globalnym zasięgu. Dzięki tej pracy będziesz kontaktował się z inżynierami z Polski – jak i z całego świata. Szkolenia w siedzibie B&R w Austrii umożliwią Ci poznanie atmosfery międzynarodowej społeczności inżynierskiej.

    NASZA OFERTA

    • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę
    • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia zawodowe
    • Przyjazna atmosfera pracy w eksperckim zespole
    • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji

    Przyślij swoje CV i list motywacyjny już dziś!
    W tytule maila prosimy o wpisanie:
    Rekrutacja_Nr Ref.: IWT-Szczecin
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez B&R Automatyka Przemysłowa moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez B&R Automatyka Przemysłowa moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.