Oferta pracy

Inżyniera Zapewnienia Jakości Dostawców

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Inspekcją Wejściową i innymi działami w zakresie zarządzanej grupy materiałowej

  • przygotowywanie i obsługa reklamacji materiałów niezgodnych z winy dostawcy

  • uczestnictwo w procesie odzyskiwania kosztów dodatkowych związanych z materiałem niezgodnym z winy dostawcy

  • współpraca z dostawcami w zakresie poprawy jakości komponentów

  • przygotowywanie i analiza raportów niezgodności

  • analiza materiału niezgodnego odrzuconego przez produkcję

Nasze wymagania

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office

  • praktycznej znajomości narzędzi jakościowych wykorzystywanych w procesie reklamacji (8D, 5Y, PDCA i inne)

  • praktycznej znajomości metrologii i narzędzi pomiarowych

  • znajomości zasad logistyki reklamacji – RMA

  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i elektromechaniki

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami

  • dostęp do nowoczenych technologii

  • rozwój poprzez możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języków obcych

  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy

  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)

  • jasne kryteria awansu

  • bonus relokacyjny

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Jako globalny zespół, Flex jest obecny w 30 krajach i odpowiada zrównoważonemu działaniu. Dzięki temu zapewnia swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją.

Razem twórzmy niezwykłość:

flex.com/careers

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób, które nastawione są na:

  • intensywną współpracę

  • silne ukierunkowanie na klienta

  • rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania

  • wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie

  • nieustanne dążenie do zwycięstwa