Logo Pracuj.pl

Inżynierka/Inżynier Automatyk

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Stryków, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Smolice 1e

Stryków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, budowanie i modyfikacje urządzeń oraz systemów sterowania maszyn i procesów produkcyjnych w zakresie automatyki (PLC, HMI, napędy)
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej dla nowych maszyn i ciągów technologicznych
  • Ciągłe doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości i wydajności
  • Udział w międzynarodowych projektach technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: robotyka, automatyka, elektronika lub mechatronika)
  • Doświadczenie w projektach technicznych polegających na modernizacji, wdrażaniu lub konstruowaniu maszyn lub ciągów przemysłowych
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (Siemens, AB lub inne), napędami falownikowymi, serwonapędami, układami pneumatycznymi oraz układami regulacji automatycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • premia roczna
  • dofinansowanie posiłków
  • bezpłatny dostęp do kilku platform e-learningowych

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Inżynierka/Inżynier Automatyk, Smolice 1e, Stryków