Oferta pracy

Inżynierka/Inżynier Jakości

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie decyzji na podstawie danych technicznych dotyczących wyrobu niezgodnego zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Prowadzenie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych oraz nadzór nad działaniami dotyczącymi procesów produkcyjnych

  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących oraz ocena ich skuteczności

  • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian w istniejących produktach, procesach

  • Koordynowanie akcji związanych z reklamacjami klientów

  • Monitorowanie danych z zakresu kosztów jakości oraz prowadzenie projektów optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w obszarze jakości lub produkcji)

  • Min. 1 roku doświadczenia na stanowisku w obszarze jakości

  • Doświadczenie z zakresu statystycznych metod zbierania danych, analizy i kontroli procesu

  • Praktyczna znajomość metodologii rozwiązywania problemów procesowych / jakościowych (MEE, RCA, CAPA)

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu kosztów jakości

  • Umiejętność w zakresie podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Znajomość programów MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Duża samodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w zakresie wykonywania obowiązków

  • Znajomość SAP, norm ISO 9001 lub TL9000 będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

  • dostęp do platform e-learningowych

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy