Oferta pracy

Inżynierka/Inżynier R&D

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie zespołu R&D wewnątrz oraz na zewnątrz firmy

  • Prowadzenie projektów R&D w międzynarodowym środowisku oraz dla różnorodnej grupy klientów zewnętrznych

  • Projektowanie nowych oraz adaptacje istniejących produktów z różnych grup produktowych z mocnym akcentem na pasywny osprzęt światłowodowy (światłowody, 5G, IoT)

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i tworzenie innowacyjnych rozwiązań

  • Budowa prototypów oraz próbek produktów i ocena ich funkcjonalności

  • Analiza produktów konkurencji

  • Wspieranie innych działów w ramach współpracy w projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub kierunki związane z Wzornictwem Przemysłowym

  • Znajomość jednego z wiodących środowisk CAD 3D, preferowane PTC CREO

  • Znajomość zasad sporządzania dokumentacji technicznej

  • Podstawowa znajomość procesu formowania blach oraz procesu wtrysku elementów tworzywowych

  • Umiejętności analityczne na podstawowym poziomie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie oraz piśmie

  • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność szkicowania koncepcyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy