Oferta pracy

Inżynierski Program Stażowy w GE Aviation

GE Aviation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Inżynierski Program Stażowy w GE Aviation skierowany jest do studentek i studentów kierunków technicznych, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe i stawiają na rozwój kompetencji. W trakcie trwania stażu zapewniamy możliwość zmierzenia się z wyzwaniami technicznymi u boku najlepszych specjalistów z branży lotniczej, rozwój praktycznych umiejętności i zdobycie specjalistycznej wiedzy. To wyjątkowa okazja do połączenia wiedzy teoretycznej ze studiów z innowacjami technologicznymi realizowanymi w przemyśle. Staż w GE Aviation to doskonały start w karierze i pierwszy krok w zdobywaniu zawodowych szczytów.

  • Program stażowy realizowany będzie w następujących obszarach:

  • Konstrukcja i wsparcie cyklu życia komponentów silników lotniczych

  • Rozwój nowych technologii

  • Analizy wytrzymałościowe, termodynamiczne, aeromechaniczne

  • Inżynieria materiałowa

  • Modelowanie floty

  • Awionika, systemy pokładowe

  • Rozwój oprogramowania na potrzeby GE Aviation

  • Technologie przyrostowe

  • Technologie produkcyjne komponentów kanału przepływowego turbiny

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość

  • Motywacja do ciągłego rozwoju, ciekawość, samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień nowoczesnej konstrukcji mechanicznej

  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych

  • Elementarna umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Podstawowe umiejętności związane z tworzeniem programowania

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Umowa o pracę na czas określony, 6 miesięcy

  • Możliwość podjęcia stażu na niepełny etat

  • Oferta dla studentów od I-V roku studiów oraz absolwentów studiów inżynierskich

  • Staż realizowany w siedzibie firmy w Warszawie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet medyczny w LUX MED

  • Ubezpieczenie na życie

  • Współfinansowanie karty Multisport

  • Dodatek na zakup okularów do pracy przy monitorze

  • i inne

GE Aviation

GE Aviation is the world leader in providing aircraft engines, systems and avionics. We rise to the challenges of building a world that works.

Przewiń do profilu firmy