Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

iOS Developer

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.

Henryka Pachońskiego 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój istniejących oraz tworzenie nowych funkcji oraz poprawy stabilności iOS client. Rola obejmuje cały cykl "życia" oprogramowania, w tym prototypowanie, projektowanie, rozwój, testowanie, wdrażanie oraz konserwację.

Poszukujemy utalentowanych osób z dobrą intuicją do rozwiązywania problemów technicznych, które z pasją podchodzą do swojej pracy, oraz będą chętnie pracować w naszym niewielkim zespole. Zachęcamy do aplikowania, nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań – chętnie pomożemy Ci w mentoringu i poprowadzimy w Twojej karierze.

Nasze wymagania

Niezbędne umiejętności / doświadczenie:

- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (informatyka, elektronika lub podobne),

- Minimalnie 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Wiedza z zakresu Objective-C i Swift,

- Dogłębna znajomość platform iOS (Core Data, Core Animation itp.),

- Zrozumienie systemu iOS oraz jego wytyczne dotyczące interfejsu użytkownika,

- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

Dodatkowe umiejętności:

- Znajomość Agile / Scrum oraz korzystanie z narzędzi JIRA,

- Znajomość procesu Code Review,

- Umiejętność prowadzenia i sporządzania dokumentacji technicznej,

- Wiedza z zakresu testów jednostkowych, TDD oraz automatycznych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dobierane na podstawie doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę nad ciekawymi nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca w multidyscyplinarnym zespole,

  • Firmowe obiady raz w tygodniu,

  • Paczki świąteczne.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. zajmuje się wprowadzaniem w życie najnowocześniejszych technologii 'Internetu Rzeczy (IoT)' poprzez projektowanie własnych czujników, bezprzewodowe zbieranie danych, monitorowanie i diagnostykę kluczowych urządzeń oraz systemów w dziedzinie; transportu, aeronautyki, systemów generowania mocy, motoryzacji, przemysłu energetycznego oraz systemów zdalnego sterowania. Wizja naszej firmy bazuje na wprowadzaniu inteligentnych systemów oprogramowania, które poprzez wykorzystanie AI oraz ML pozwolą na uplasowanie naszej firmy w światowej czołówce wysoko płatnych węzłów IoT.