Oferta pracy

iOS Developer

Nest Bank S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Jira

  • Confluence

  • iOS

  • RxSwift

  • Swift

O projekcie

Na Nest Bank Mobile składa się kilka projektów realizowanych jednocześnie. Głównie koncentrujemy się na tworzeniu nowych funkcjonalności według wymagań biznesowych dla istniejącej już natywnej aplikacji mobilnej na Android i iOS.

Projekty prowadzone są równolegle w zależności od wymagań. Jeden wspólny cel to osiągnięcie stabilnej aplikacji niezależnie od ilości dostarczanych nowych funkcjonalności. Zadaniem rozwoju aplikacji jest również odświeżenie widoku graficznego oraz sposobu korzystania z aplikacji.

Jednym z istotnych kontekstów we wszystkich projektach jest pozbycie się długu technologicznego oraz ciągły rozwój aplikacji pod względem czystości kodu i poprawności architektury.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji związanej z bankowością mobilną

  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych

  • Rozwiązywanie problemów, które pojawią się podczas realizacji projektów

  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UI/UX

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi komórkami Banku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na iOS: Swift

  • Umiejętność implementacji asynchroniczności oraz wzorca Obserwator (RxSwift, Combine)

  • Co najmniej jeden komercyjny projekt zrealizowany na iOS

  • Znajomość architektur oraz wzorców projektowych w aplikacjach mobilnych: MVVM

  • Doświadczenie w pracy z Git, Jira, Confluence

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Inicjatywa oraz kreatywność

Podział czasu pracy
70%

Development nowych funkcjonalności

20%

Naprawa błędów

10%

Spotkania :)

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku

  • Możliwość pracy zdalnej 100%

  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Nest Uniwersytet

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Spotkanie online

4

Decyzja o zatrudnieniu

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu 😊Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz 😊

Przewiń do profilu firmy