Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

iOS Developer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE INFORMACJI :)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość platformy iOS i języka Swift

  • znajomość narzędzia Xcode, CocoaPods, Fastlane

  • doświadczenie w zakresie testowania kodu

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z komunikacją RESTful API.

  • praca z GITem

  • znajomość wzorców projektowych, np. MVVM i metody optymalizacji i jakości kodu

  • znajomość i wykorzystywanie dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (wg zaleceń OWASP Mobile Security)

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, matematyczne lub pokrewne)

  • język angielski w zakresie terminologii technicznej

Mile widziane

  • znajomość języka Objective C

  • znajomość zagadnień związanych z UX

  • praktyczna znajomość zagadnień CI/CD.

  • wiedza z zakresu bankowości i podstawowych produktów bankowych

  • znajomość metodyk i narzędzi AGILE

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy