Oferta pracy

iOS Developer (Product Growth)

Booksy International Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

O projekcie

Jako iOS Developer dołączysz do zespołu Growth odpowiadającego za:

● analizę kluczowych procesów oraz identyfikację w ich obszarze szans na szybszy rozwój

i wzrost produktowy Booksy,

● weryfikację odkrytych szans wzrostowych z użytkownikami i klientami poprzez

współpracę z zespołami sprzedaży i wsparcia klienta, a także bezpośrednio przez

ankiety oraz wywiady z klientami,

● przygotowanie oraz realizację eksperymentów biznesowo-produktowych, które

zweryfikują wcześniejsze założenia i wskażą potencjalne ścieżki oraz priorytety rozwoju

produktu,

● realizację projektów przyspieszających rozwój organiczny Booksy poprzez wzmacnianie

efektów sieciowych między naszymi klientami i użytkownikami, np.: programy referral i

rekomendacyjne.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji.

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji poprzez planowanie i wdrażanie eksperymentów, np.: testy A/B czy POC.

  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego programowania.

  • Dbanie o wysoką jakość kodu poprzez przegląd i weryfikację kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu - code review.

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu.

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych.

  • Implementacja testów.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość iOS od strony użytkownika jak i programisty.

  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz systemów klient-serwer dla dużej liczby użytkowników.

  • Bardzo dobra znajomość Swift 4.2+ (90% kodu) pozwalająca na samodzielną realizację zadań.

  • Podstawowa znajomość Objective-C (10% kodu).

  • Dobra znajomość wzorców projektowych MVC/MVVM/MVP.

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT, pracy w oparciu o GitFlow.

  • Doświadczenie w pracy z CocoaPods/Carthage, CoreLocation, Local & Remote Notifications, Core Animation.

  • Znajomość standardów obsługi RESTful API - Alamofire/Codable.

  • Doświadczenie w pracy z UIKit, AutoLayout, SnapKit.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do analityki - Firebase.

  • Znajomość zagadnień związanych z deeplinks.

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Wysoka organizacja pracy własnej jak i zespołowej.

Mile widziane

  • Znajomość tematyki “product growth”, eksperymentów i A/B testów produktowych

  • Znajomość SwiftUI, oraz Combine.

  • Znajomość XCTest, Quick/Nimble (testów TDD, BDD).

  • Znajomość narzędzi wspierających proces developmentu Zeplin/Abstract/Invision.

  • Doświadczenie z CoreData/Realm.io.

  • Doświadczenie z CI - Bitrise/Jenkins.

  • Znajomość procesu dystrybucji wersji przez Fabric & Testflight.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • backend developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności.

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy.

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilkanaście milionów użytkowników.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma kafeteryjna

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy