Oferta pracy

iOS Developer (Swift)

eSky.pl S.A.

12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swift

  • SwiftUI (aktywnie wykorzystywana w projekcie)

  • Combine

  • Swift Package Manager

  • Appium

  • GraphQL / Rest

  • Jenkins

O projekcie

Jako członek zespołu pracującego w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu aplikacji mobilnych - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów. Bliska współpraca z biznesem pozwoli Ci realnie wpływać na ostateczny wygląd i działanie funkcjonalności. Twoje zdanie ma znaczenie.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych funkcjonalności

  • analizę i przekładanie procesów biznesowych na kod

  • proponowanie rozwiązań w kodzie, które przyczynią się do poprawy jego jakości (jesteśmy otwarci na zmiany!)

  • udział w projektach pobocznych (wedle uznania): rozbudowa procesu CI/CD, rozwijanie testów E2E na dwie platformy, Huawei Assistant Smart Cards czy rozwój backendu opartego o GraphQL

  • proaktywną współpracę z zespołem

Nasze wymagania

  • potrafisz zaproponować rozwiązania, których złożoność jest dobrze dopasowana do przedstawionego problemu

  • posiadasz umiejętność rozmowy o kodzie na wysokim poziomie abstrakcji

  • tworzenie kodu zgodnego z dobrymi praktykami przynosi Ci przyjemność

  • będziesz brał aktywny udział w dyskusjach na temat wymagań biznesowych oraz sposobu ich realizacji od strony technicznej

  • zagadnienia z obszaru architektury aplikacji nie są Ci obce

To oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia – od 12000 do 17000 PLN netto miesięcznie na B2B.

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B.

  • Posiadamy dojrzałe procesy technologiczne, dzięki czemu możesz skupić się na nowych funkcjach. Minimalizujemy utrzymanie dzięki ścisłemu podejściu do testów jednostkowych i E2E. System wdrażania jest zoptymalizowany dzięki kompletnemu procesowi CI/CD, wspieranym przez inżynierów DevOps i SRE.

  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia

  • Udział w spotkaniach i konferencjach branżowych, takich jak BoilingFrogs, UIKonf, iOSDevUK (oby już niedługo!)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy