Oferta pracy

iOS Developer

Master Care Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów.
Dla jednego z naszych Klientów, jednej ze spółek technologicznych realizującej m. in. projekty w obszarze bankowości, poszukujemy zainteresowanych osób na poniższe stanowisko:

Zadania

  • Rozwój platformy mobilnej na system iOS
  • Realizacja prac projektowych w obszarze bankowości w zespole rozproszonym
  • Współpraca z innymi członkami zespołu na różnych etapach realizacji prac projektowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowana Informatyka lub inne kierunki pokrewne)
  • min. 4 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
  • Praktyczna znajomość projektowa Swift, Objective-C, Git/Bitbucket
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długoterminowa współpraca
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Karta sportowa
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie

Administratorem danych jest Master Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 17d. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy