Oferta pracy

iOS Developer

Connectis_O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji mobilnych na platformie iOS

  • Rozwój aplikacji dla klientów końcowych oraz mobilnej platformy testowej

  • Dostarczanie rozwiązań w obszarach szeroko pojętej elektryczności (m.in. ładowanie samochodów elektrycznych)

  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku iOS Developer

  • Doświadczenie w pracy z Objective-C/Swift

  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych (GCP, AWS, Azure)

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość Docker, podstawy Linux od strony użytkownika, znajomość technologii web-owych i wzorców projektowych

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis_

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego