Oferta pracy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

6 000‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swift

  • SwiftUI

  • Git

  • Xcode

Mile widziane

  • Objective-C

  • CocoaPods

  • Fastlane

  • GitLab

  • Swagger

  • SwiftLint

  • Google Firebase

  • Google Ads

O projekcie

Będziesz współtworzyć i rozwijać aplikacje mobilne dla naszych Użytkowników oraz wspierać swoją wiedzą inne zespoły.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych oraz frameworków na platformę iOS zgodnie z Apple Human Interface Guidelines

  • identyfikacja, tworzenie prototypu i implementacja najlepszych praktyk dla rozwoju natywnych aplikacji iOS

  • dbałość o wysoką jakość kodu

  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanie zmian

Nasze wymagania

  • 2+ lat praktycznego doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę iOS oraz znajomości zasad OOP

  • znajomości iOS SDK, UIKit oraz platformy iOS

  • bardzo dobrej znajomości języka Swift

  • praktycznej wiedzy z wykorzystania kontroli wersji: Git

  • znajomość zasad projektowania RESTful

  • otwartego podejścia do szukania i nauki nowych rozwiązań i technologii

  • dobrej znajomość środowiska Xcode, debugowania i profilowania kodu aplikacji

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość CocoaPods, Fastlane, GitFlow, Swagger, Xcode Instruments, SwiftLint, Firebase

  • znajomość innych technologii: bazy danych, noSQL itp.

Podział czasu pracy
70%

development

20%

bugi

10%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress code’u

  • Spotkania integracyjne

  • Cykliczne eventy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u