Oferta pracy

IOS Developer

ASTEK PolskaO firmie

75100 netto (+ VAT) / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swift

  • Xcode

  • Appcode

  • Git

Mile widziane

  • Objective-C

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w innowacyjnych projektach,

  • projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS,

  • dbanie o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami programowania,

  • wykorzystywanie wiedzy specjalistycznej w praktyce,

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi Git

  • Znajomość języka programowania Swift

  • Znajomość narzędzi Xcode

  • Znajomość systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych iOS

  • Znajomość technologii i metodyk wytwarzania produktów informatycznych

  • Znajomość wskazanej technologiI oraz cyklu wytwarzania oprogramowania.

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji

  • Język Angielski min.B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenia grupowe, system kafeteryjny), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Wysokie standardy pracy, w tym pełne bezpieczeństwo pracy zdalnej w czasie COVID-19

  • Rekrutacja odbywa się w pełni zdalnie i ma tylko dwa etapy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekrutem

2

Rozmowa z klientem