iOS Developer

Listonic

umowa o pracę
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

  • Swift

  • Combine

O projekcie

Obecnie szukamy osoby, która będzie pracować nad rozwojem jakościowych aplikacji konsumenckich - naszych i naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie nowych funkcji i rozwój aplikacji mobilnych.

  • Uczestniczenie w kompletnym procesie tworzenia produktu od wczesnych faz projektowych do publikacji.

  • Nieustanny rozwój umiejętności.

  • Współpraca z zespołem IT m.in. z zespołem mobile, Android, graficznym, czy backendowym w firmie.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Swift oraz tworzenia aplikacji na iOS.

  • Dobra znajomość SwiftUI, Combine.

  • Doświadczenie w pracy z REST API, bazami danych (Core Data, Realm lub inne).

  • Znajomość zasad dobrego kodu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Wymagana min. komunikatywna znajomość języka polskiego.

  • Chęć nieustannej nauki pojawiających się nowych rozwiązań technologicznych na rynku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia produktów wyróżnianych przez Apple, Google oraz użytkowników na całym świecie.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, przestrzeń na eksperymenty.

  • Kulturę dzielenia się wiedzą, pracę w zgranym i kompetentnym zespole.

  • Pracę zdalną (na stałe) lub w komfortowym biurze w samym centrum Łodzi.

  • Zatrudnienie na UoP lub B2B - do wyboru.

  • Płaską strukturę, indywidualne podejście i szybkie podejmowanie decyzji.

  • Pakiet opieki medycznej w Medicover.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy oraz brak nadgodzin (szanujemy Twój czas, work-life balance i potrzeby rodzinne).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • pakiet medyczny

Etapy rekrutacji
1

Krótkie spotkanie online

2

Proste zadanie do wykonania w domu

Proces rekrutacji w Listonic.

Jeśli przeglądając Twoje CV ocenimy, że możesz być odpowiednią osobą na tym stanowisku, to:

1. Zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na krótkie spotkanie online.

2. Jeśli obie strony podtrzymają zainteresowanie, poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania w domu.

3. Udzielimy Ci feedbacku po zadaniu.

4. Złożymy ofertę, lub podziękujemy za udział w rekrutacji.

Listonic

W Listonic tworzymy światowej klasy aplikacje mobilne, które pomagają oszczędzić czas, pieniądze i prowadzić zdrowszy styl życia milionom użytkowników na całym świecie, a także aktywnie wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem projekty zewnętrzne, w których widzimy duży potencjał. Pracujemy w zgranym zespole, stawiamy na nowoczesny stack technologiczny, jakość UX oraz szybkie podejmowanie decyzji.

Przewiń do profilu firmy