Oferta pracy

iOS Development – płatny staż

Billennium S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

  • OOP

  • Swift

Twój zakres obowiązków

Szukamy ambitnej osoby, która chce się rozwijać w naszym zespole mobilkowców iOS. Jeśli interesują Cię technologie mobilne, kręci jabłuszko na tyle komputera, a i kawą ze starbunia nie pogardzisz to mamy dla Ciebie miejsce!

W ramach współpracy dostaniesz od nas wsparcie mentora oraz lidera, plan rozwoju i cele do osiągnięcia, które możliwie najkrótszą drogą pozwolą Ci urosnąć do eksperta iOS.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego min. B2,

  • Ukończone studia o profilu informatycznym (studenci również mile widziani),

  • Podstawowej znajomości OOP i Swift,

  • Znajomości dowolnego systemu kontroli wersji,

  • Zainteresowanie technologiami mobilnymi oraz chęć nauki programowania.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia umowy na stanowisku Junior iOS Developer,

  • Wsparcie mentora oraz lidera, plan rozwoju,

  • Opiekę medyczną, pakiet multisport oraz zajęcia z języka angielskiego,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Billennium S.A.

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy

Staniesz się członkiem centrum rozwiązań mobilnych, które świadczy usługi konsultacyjne i wykonawcze dla naszych klientów. Będziesz mieć możliwość pracy z różnymi klientami, zmiany projektu i podążania ścieżką kariery, w której przejściu będzie Cię wspierał Twój Team Leader.