Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Asseco Data Systems SA z siedzibą w: Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

iOS Senior Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

O projekcie

Przyjdź, zbuduj przyszłość z Asseco Data Systems w Polsce.

Nie jesteśmy start-upem, ale nie przeszkadza nam to w elastycznym działaniu. Każdego dnia wprowadzamy innowacje, podnosimy jakość życia mieszkańców i przeprowadzamy transformację cyfrową miast. Nie siedzimy z założonymi rękami i nie patrzymy, jak świat się zmienia - to my go zmieniamy.

Szukamy pełnych pasji i ciekawości ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu Smart City.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i proces wytwarzania ich?

Chcesz pracować przy projektach, które ułatwiają codzienne czynności?

Chcesz realizować największe w Polsce wdrożenia nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat w mieście?

W takim razie przyjdź i buduj z nami przyszłość!

Twój zakres obowiązków

  • implementacja w oprogramowaniu wymagań według definicji analitycznej,

  • programowanie w języku Swift,

  • pisanie testów jednostkowych i UI,

  • tworzenie, dbałość i rozwój komponentów w oparciu o architekturę MVVM,

  • implementacja oprogramowania wykorzystującego zaawansowane zagadnienia kryptograficzne,

  • czynne uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz cyklicznych przeglądach kodu,

  • praca w metodyce Agile SCRUM w ramach niewielkich zespołów programistycznych,

  • umiejętność prowadzenia code review innym programistom.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu komercyjnym aplikacji iOS,

  • przynajmniej dwie aplikacje natywne, udostępnione publicznie w sklepie Appstore,

  • znajomość Core Data, RxSwift, CocoaPods, Retrofit, UIKit,

  • znajomość UML,

  • znajomość Open Street Map lub doświadczenie z innymi podkładami mapowymi,

  • znajomość architektury REST,

  • znajomość narzędzi ciągłej integracji,

  • znajomość systemów kontroli wersji Git.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci